E-posta Pazarlama - Ekipsoft Web Tasarım - Dijital Pazarlama Ajansı

Eposta Pazarlama

headin_border

E-posta pazarlama ya da email marketing; mevcut müşteriler ya da potansiyel müşterilerle ilişkileri geliştirmek, ürün ve hizmetleri tanıtmak amacıyla e-posta servisinin kullanılmasıdır.

Bu postaların içeriği bültenler, promosyonlar, kampanyalar, indirim günleri ya da aboneler için üyelik fırsatları gibi konulardan oluşabilmektedir. Aylık ya da haftalık periyotlarla müşterilerinize ileteceğiniz kampanya ve promosyon e-mailleri, markanız için uygun bir pazarlama yöntemi olabilir.

Eposta Pazarlama Ekipsoft
01
01
Düşük Maliyetler

E-posta pazarlama, diğer reklam türleri arasında en ucuz olan tanıtım çeşididir.

02
02
Reklamın Etkileşime Girme Süresi Kısadır

Toplu mail gönderimi yaparken bile, milyonlarca postayı ilgililerine ulaştırmak; birkaç saatten daha kısa sürmektedir. Gönderi süresinin ne kadar süreceği, tamamen kullandığınız mail serverın özellikleri ile alakalıdır.

03
03
Reklam Kampanyasının Analizi Kolaydır

E-posta pazarlamanın en önemli avantajlarından biri de, oluşturduğunuz reklam kampanyasına gösterilen aksiyonu analiz etmenin imkanlı oluşudur.

04
04
Kişiselleştirilmiş Tanıtım İçeriği Oluşturmak Mümkündür

Pazarlama stratejileri alanında yapılan tüm bilimsel araştırmalar göstermiştir ki; insanların ilgi alanındaki ürün ve hizmetlerin kendi isimlerine hitaben oluşturulan posta ve mesajlarla gönderilmesi, satış sayısına olumlu etki etmektedir.

Eposta Pazarlama danışmanına ihtiyacınız mı var?

İşletmenizin Geleceği İçin Doğru Seçimi Yapın. Ekipsoft'u seçin!

İletişime geçin
Whatsapp Whatsapp